....:::: Personality Guild ::::....

Witamy na forum Gildii Personality

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-03-25 21:51:50

 Sennea

Użytkownik

Skąd: Sandomierz
Zarejestrowany: 2010-03-25
Posty: 15
Punktów :   

W co jeszcze gramy.

Hmmm.. cabal zajmuje 99% czasu na granie. Ale poza nim kiedyś duuużo grałem w MU Online, a obecnie...Warcraft III i HMeM III.
Poza tym mogę się pochwalić niemałą kolekcją RPG (Oblivion, Wiedźmin, Loki, Morrownind, Ghotic   I, II, III... i genialny Planescape Torment - generalnie  nie oszczędzam kasy na tym gatunku (wymieniłem najważniejsze, a jest ich duuużo więcej - all oryginały ).


Ja tu tylko sprzątam XD

Offline

 

#2 2010-03-26 14:16:36

Wert360

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-25
Posty: 13
Punktów :   

Re: W co jeszcze gramy.

Ja też mam OGROM gier na moich szafkach, zaczynając od strzelanek (Call of Duty 1-6) przez RTS-y (Tutaj Supreme Commander króluje) dalej (Need For Speed od Porsche aż do Shifta) i koncząc na RPG (Gothic, Oblivionek, Runescape, Wiedźmin...)... oczywiście wszystko orginał i mało kasy na to nie poszło ^^

Offline

 

#3 2010-03-26 23:03:17

 Aero

Nowy użytkownik

Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2010-03-25
Posty: 9
Punktów :   

Re: W co jeszcze gramy.

Hmm full opcja z RPG(cala saga Gothic, Sacred, Fallout Tactics i inne mniej znane) do tego RTS(Cammand&Conqer Generals, Age of Ampire, saga Mediaval, Empire Earth) FPS(hmm cala masa tytulów)...gralem w Metina, WoW OGame. No i Saga FIFA (pilka nożna:P) oraz saga NfS. To tyle:D


Loki-mój patron

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sasuke.pun.pl www.perasudinoi.pun.pl www.kurow.pun.pl www.wanderers.pun.pl www.zales.pun.pl